Szanowni Państwo,
 
Jak co roku o tej porze, również teraz, zapraszam Państwa do udziału w VIII Konferencji „Chirurgia 2017 – co nowego?”, która odbędzie się w Łodzi w dniach 17-18 lutego 2017 roku
 
Konferencje z tego cyklu pozwalają w ciągu niespełna dwóch dni zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami w najważniejszych dyscyplinach zabiegowych. Do wygłoszenia wykładów zapraszani są zawsze najwybitniejsi polscy specjaliści, autorytety w poszczególnych dziedzinach chirurgicznych. Zaproszeni znawcy poszczególnych dziedzin zabiegowych dzielą się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi naukowych osiągnięć, które miały miejsce w minionym roku m.in.: w chirurgii żołądka, jelita grubego, trzustki, wątroby, chirurgii endokrynologicznej, chirurgii przepuklin.
 
Z tego powodu nasza Konferencja cieszy się ogromną popularnością, co roku bierze w niej udział ok. 700-800 osób z całej Polski. Wszyscy doceniają sprzyjającą dyskusji i rozwojowi atmosferę, jak również bardzo wysoki poziom merytoryczny przedstawianych wykładów.
 
Jeszcze raz serdecznie zapraszam Państwa do udziału w VIII Konferencji Naukowej „Chirurgia 2017 – co nowego?”. Mam nadzieję, że nasza konferencja spełni Państwa oczekiwania. Życzę Państwu udanego pobytu w Łodzi.
 
 
Z wyrazami szacunku,
 
Prof. dr hab. n med. Adam Dziki
Przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego

Sponsorzy wspierający:Patronat medialny:


https://inrb.pt/piperinox-emagrecimento/, opinie-konsumenckie.pl